O nas

Skyfood Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Sky Food Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się producent dań samopodgrzewajacych się.
Firma od początku swojego istnienia rozwija i wzbogaca swoje produkty i poszukuje  nowych technologii i rozwiązań. Unowocześnienie procesu produkcji i wzbogacenie innowacji technologicznych w produktach w głównej mierze stanowi cel firmy. Spółka w swoim portfolio dystrybuuje dania gotowe do spożycia tj. Gulasz wieprzowy z kaszą i grzybami, Gulasz wołowy z kaszą, Kurczak w sosie orientalnym z ryżem, Strogonow wieprzowy z kaszą, Indyk z kaszą i suszonymi pomidorami. Produkty mięsne są wyselekcjonowane z surowców o najlepszej jakości 100% polskiego mięsa bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, bez polepszaczy smaku. Każdy z produktów posiada niepowtarzalny smak oparty na tradycyjnej recepturze.

James Hansen / Director

Dania gotowe na ekstremalne sytuacje

Spółka w swoim portfolio dystrybuuje dania gotowe do spożycia tj. Gulasz wieprzowy z kaszą i grzybami, Gulasz wołowy z kaszą, Kurczak w sosie orientalnym z ryżem, Strogonow wieprzowy z kaszą, Indyk z kaszą i suszonymi pomidorami. Produkty mięsne są wyselekcjonowane z surowców o najlepszej jakości 100% polskiego mięsa bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, bez polepszaczy smaku. Każdy z produktów posiada niepowtarzalny smak oparty na tradycyjnej recepturze.


Oferowane produkty są niezastąpione w ekstremalnych sytuacjach, podczas niecodziennych zadań, gdy nie ma dostępu do wody i źródeł energii, puszka sama podgrzeje Twój pełnowartościowy posiłek. który będzie gotowy do spożycia w kilka minut.

najwyższa jakość
zawsze.

Produkty mięsne są wyselekcjonowane z surowców o najlepszej jakości 100% polskiego mięsa bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, bez polepszaczy smaku.

Apparently we had reached a great height in thefor the sky was a dead black.

Mr.Fady Hazem

Apparently we had reached a great height in thefor the sky was a dead black.

Edna Watson

Apparently we had reached a great height in thefor the sky was a dead black.

Vera Duncan

Dołącz do naszych social mediów!